Zamki szyfrowe do szafek

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szyfrowych zamków do szafek, które w zależności od modelu dysponują różnymi funkcjami i możliwościami ich konfiguracji.

zamki do szafek
zamki do szafek2

Wszystkie elektroniczne zamki KitLock są objęte ograniczoną dwuletnią gwarancją. Każdy z naszych elektronicznych zamków zostanie naprawiony, lub wymieniony bezpłatnie w okresie dwóch lat od sprzedaży, jeśli usterka wynika z wady produkcyjnej. Usterki spowodowane niewłaściwym użytkowaniem, nadużyciami i / lub niewłaściwym montażem nie są objęte gwarancją.

Ich niewątpliwą zaletą jest szeroki wachlarz funkcji, a także łatwość obsługi oraz możliwość szybkiej instalacji, niewymagającej specjalnych umiejętności, bądź narzędzi. Najnowsze zamki elektroniczne mogą być konfigurowane z poziomu smartphone’a oraz dedykowanej aplikacji K3 Connect. Istnieją również warianty z dostępem za pomocą specjalnych kart, redukujących czas potrzebny na wpisanie kodu.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Państwu wybrać rozwiązanie, które wpisze się w aktualne potrzeby, oczekiwania oraz indywidualne preferencje produktowe. 

PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!