DEA SISMA CA PF Banner
Co to jest?

SISMA CA PF jest jedynym na rynku systemem wykrywania wtargnięcia na obszar chroniony, zaprojektowanym specjalnie do ochrony podłóg technicznych. Specjalne czujniki, montowane pod elementami konstrukcji nośnej podłogi, wykrywają intruza, który przechodzi przez lub stoi w ochranianym obszarze.

Gdzie z tego korzystamy?

System SISMA CA PF może być użyty do ochrony zarówno wewnętrznych podłog technicznych (np. w bankach, muzeach, salonach), jak i tych na zewnątrz (np. tarasy, tereny wokół basenu). System można zintegrować z systemami zarządzania domem dla dyskretnego podglądu intruza, np. poprzez integrację z systemem oświetlenia.

DEA SISMA CA PF Application 2
DEA SISMA CA PF Application
Jak to działa?

Czujniki SISMA CA PF, wykorzystują tę samą technologię co SISMA CA, wykrywając ciężar i ruch intruza. Każdy czujnik wysyła sygnały alarmowe niezależnie od innych czujników, pozwalając na dokładną lokalizację intruza i niezależną kalibrację każdego z sensorów.

Z czego składa się system?

System SISMA CA PF składa się z czujników oraz elektronicznych płytek przetwarzających. Dla ułatwienia i przyspieszenia instalacji, czujniki są połączone fabrycznie w moduły, służące do ochrony obszarów o powierzchni od 6 do 24 metrów kwadratowych. Możliwe jest objęcie ochroną powierzchni o dowolnym rozmiarze – wystarczy umieścić kilka modułów obok siebie.

Płytki przetwarzające analizują sygnały wysłane przez czujniki, uruchamiają alarm w razie potrzeby, a także wysyłają sygnały o próbie dokonania sabotażu lub awarii z wykorzystaniem styków przekaźnika beznapięciowego (C/NC) lub za pomocą sieci centralizacyjnej DEA NET.

Najważniejsze zalety
Niewidoczny
Niewidzialna ochrona.

Szeregi czujników SISMA CA PF są zainstalowane w wylewce posadzki, co sprawia, że są kompletnie niewidzialne dla intruza.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
Indywidualna kalibracja czujników.

Możliwe jest dokonanie kalibracji i skonfigurowanie każdego czujnika niezależnie od pozostałych, z dostosowaniem jego poziomu zabezpieczenia do poziomu zagrożenia właściwego dla danego obszaru.

Bezobsługowy
Bezobsługowość.

Dzięki specjalnej technologii, czujniki nie wymagają przeprowadzania żadnych regularnych prac związanych z obsługą lub konserwacją.

Gwarancja
10 lat gwarancji na czujniki.

System jest produkowany we Włoszech, a jego producent udziela 10-letniej gwarancji* na czujniki jako dowód jakości ich wykonania.

* Ważne tylko na terenie Unii Europejskiej.

PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!