Maxiris Banner
Co to jest?

Sorhea MAXIRIS jest barierą podczerwieni zaprojektowaną do wymagających obiektów. Z maksymalnie 32 wiązkami w jednym kierunku, bariery MAXIRIS zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i niezawodność dzięki synchronizacji optycznej i różnicowaniu barier za pomocą wybieranych kanałów.

Gdzie z tego korzystamy?

MAXIRIS to bariery o bardzo wysokiej skuteczności detekcji i gęstości wiązek przeznaczone do wymagających użytkowników takich jak elektrownie, obiekty przemysłowe, rządowe, wojskowe, zakłady karne. 

Maxiris Schema
Maxiris Zone
Jak to działa?

Bariera podczerwieni działa w oparciu o fale podczerwieni niewidoczne dla ludzkiego oka (a więc o długości fali większej niż 950nm). Wiązki podczerwieni są wysyłanie i odbierane przez odpowiednie komórki – nadajniki oraz odbiorniki. Rolą nadajników jest wysłanie wiązki w kierunku odbiornika, który po ich odebraniu zmieni je w sygnał elektryczny. W przypadku braku odbioru lub dotarciu zniekształconej wiązki do odbiornika, uruchomiony zostaje alarm. 

Najważniejsze zalety
Strefy
Funkcja stref.

MAXIRIS pozwala na utworzenie do trzech wirtualnych stref detekcji na jedną parę barier.

Modułowy
Modułowa budowa.

Kolumny można skonfigurować w wersji od 1,1m do 3,8m wysokości (od 8 do 32 wiązek w jednym kierunku). Bariery są dostępne w wersji jedno- lub dwukierunkowej.

IP
Natywne wsparcie dla sieci IP.

Kolumny cechują się natywnym wsparciem dla sieci IP. 

Zasięg
Zasięg do 100m.

Bariery MAXIRIS oferują zasięg do 100m na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych, nawet we mgle oraz do 500m wewnątrz budynków.

DNA Icon
Synchronizowane wiązki.

W celu zwiększenia wydajności systemu oraz zminimalizowania występowania fałszywych alarmów, wiązki są synchronizowane.

Sieć
Zgodność z VMS.

Zgodność z systemami nadzoru wizyjnego Milestone i Genetec.

PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!