Zamki Mechaniczne

Mechaniczne zamki szyfrowe

W kompleksowej ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć mechanicznych zamków szyfrowych. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do zamków elektronicznych nie wymagają one stałego źródła zasilania. Dodatkowo ich instalacja jest znacznie uproszczona, w efekcie czego nie różni się praktycznie od montażu klasycznego zamka do drzwi i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi ani wyjątkowych umiejętności praktycznych. Należy jednak pamiętać, że ograniczeniem tego rozwiązania jest mniejsza funkcjonalność niż w zamkach elektronicznych.

Szyfrowe zamki do drzwi

Nasz asortyment obejmuje szyfrowe zamki do drzwi, które wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz ponadprzeciętną trwałością. Wszystkie mechaniczne zamki Codelocks są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją. Co w praktyce oznacza, że każdy z produktów z tej kategorii zakupiony w naszym sklepie zostanie naprawiony, lub wymieniony bezpłatnie, jeśli usterka wynika z wady produkcyjnej. Usterki spowodowane niewłaściwym użytkowaniem, nadużyciami i / lub niewłaściwym montażem nie są objęte gwarancją.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Państwu wybrać rozwiązanie, które wpisze się w aktualne potrzeby, oczekiwania oraz indywidualne preferencje produktowe. Zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Płatności
Dostawa
Zwroty
Regulamin
Płatności

Płatności  sklepie internetowym Aquila Security mogą być realizowane na 2 sposoby:

 

 


1. Zwykły przelew – przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Nr rachunku: ING Bank Śląski, 11 1050 1461 1000 0090 8052 0092

Dane odbiorcy:
Aquila Security Maciej Prelich Spółka Komandytowa,
Franciszkańska 125,
91-845 Łódź Poland

W tytule przelewu koniecznie należy podać numer zamówienia, który podany jest w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.


2. Płatność elektroniczna poprzez platformę Przelewy24 – przesyłka zostanie wysłana po wpłynięciu do nas potwierdzenia zapłaty.

 

Dostawa

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Koszt: 0 zł bez względu na wartość zamówienia

Tylko po wcześniejszym potwierdzeniu odbioru


Kurier UPS

Koszt: Zależny od całkowitej wagi zamówienia

Termin: 1-2 dni robocze od daty realizacji zamówienia

Zwroty

Rzeczy zakupione w sklepie internetowym można zwrócić w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki.

W tym celu należy:

1. skontaktować się z nami mailowo, ważne aby zwracane produkty dotarły do nas przed upływem 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

2. zwracany produkt należy zapakować i przesłać na adres:

Aquila Security Maciej Prelich Spółka Komandytowa
Franciszkańska 125
91-845 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

3. Zwrot płatności następuje po otrzymaniu przez nas przesyłki i zweryfikowaniu produktu. Pieniądze przelewamy na konto w terminie maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania rzeczy.

Regulamin