Zamki Elektroniczne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szyfrowych zamków elektronicznych, które dysponują różnymi poziomami szybkiego programowania, a ponadto wyposażone są w funkcję kodu powtarzalnego lub niepowtarzalnego.

Ich niewątpliwą zaletą jest szeroki wachlarz funkcji, a także łatwość obsługi oraz możliwość szybkiej instalacji, niewymagającej specjalnych umiejętności, bądź narzędzi. Najnowsze zamki elektroniczne mogą być konfigurowane z poziomu smartphone’a oraz dedykowanej aplikacji K3 Connect. Istnieją również warianty z dostępem za pomocą specjalnych kart, redukujących czas potrzebny na wpisanie kodu.

Wszystkie elektroniczne zamki Codelocks są objęte ograniczoną dwuletnią gwarancją. Każdy z naszych elektronicznych zamków zostanie naprawiony, lub wymieniony bezpłatnie w okresie dwóch lat od sprzedaży, jeśli usterka wynika z wady produkcyjnej. Usterki  spowodowane niewłaściwym użytkowaniem, nadużyciami i / lub niewłaściwym montażem nie są objęte gwarancją.

W przypadku jakichkolwiek niejasności lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Państwu wybrać idealne rozwiązanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Płatności
Dostawa
Zwroty
Regulamin
Płatności

Płatności  sklepie internetowym Aquila Security mogą być realizowane na 2 sposoby:

 

 


1. Zwykły przelew – przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Nr rachunku: ING Bank Śląski, 11 1050 1461 1000 0090 8052 0092

Dane odbiorcy:
Aquila Security Maciej Prelich Spółka Komandytowa,
Franciszkańska 125,
91-845 Łódź Poland

W tytule przelewu koniecznie należy podać numer zamówienia, który podany jest w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.


2. Płatność elektroniczna poprzez platformę Przelewy24 – przesyłka zostanie wysłana po wpłynięciu do nas potwierdzenia zapłaty.

 

Dostawa

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Koszt: 0 zł bez względu na wartość zamówienia

Tylko po wcześniejszym potwierdzeniu odbioru


Kurier UPS

Koszt: Zależny od całkowitej wagi zamówienia

Termin: 1-2 dni robocze od daty realizacji zamówienia

Zwroty

Rzeczy zakupione w sklepie internetowym można zwrócić w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki.

W tym celu należy:

1. skontaktować się z nami mailowo, ważne aby zwracane produkty dotarły do nas przed upływem 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

2. zwracany produkt należy zapakować i przesłać na adres:

Aquila Security Maciej Prelich Spółka Komandytowa
Franciszkańska 125
91-845 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

3. Zwrot płatności następuje po otrzymaniu przez nas przesyłki i zweryfikowaniu produktu. Pieniądze przelewamy na konto w terminie maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania rzeczy.

Regulamin