Kontrola dostępu w lokalu na wynajem

W związku z nadchodzącym sezonem urlopowym i rosnącą popularnością wynajmu mieszkań, apartamentów oraz domów w tym okresie, coraz częściej napotykanym wyzwaniem jest odpowiednia kontrola dostępu do obiektu. 

Tradycyjne zamki spełniały swoją rolę świetnie – zapewniając powtarzalny dostęp określonym osobom (posiadającym klucz). W przypadku wynajmu, szczególnie krótkoterminowego, sprawy mają się inaczej ze względu na ryzyko zagubienia klucza lub jego nieautoryzowanego dorobienia przez najemcę. Zamki szyfrowe są idealnym rozwiązaniem tego problemu, ponieważ właściciel może ustanowić kod, który zostanie zmieniony po określonym czasie. Najnowsze szyfrowe zamki elektroniczne z serii Codelocks CL4500 smart oraz CL5500 smart pozwalają na ustanowienie jednorazowych kodów, a także ich generację z poziomu aplikacji w telefonie lub dedykowanej platformy internetowej NetCode. Dzięki inteligentnemu algorytmowi stanowiącego podstawę rozwiązania, a także wbudowanemu zegarowi w każdym zamku, blokady nie muszę posiadać stałego połączenia z internetem, aby umożliwić czasowy dostęp dla kodów wygenerowanych przez internet.

Ponadto, opisywane zamki szyfrowe są wytrzymałe, trwałe i doskonale sprawdzają się w przypadku miejsc często użytkowanych z pełnowymiarową klamką. Zapewniają łatwość obsługi, są kompatybilne z większością drzwi, a jednocześnie skutecznie bronią dostępu do pomieszczeń i lokali. Elektroniczne zamki szyfrowe pozwalają na dostęp do domu przy użyciu kodu, telefonu lub specjalnej bransoletki, co eliminuje potrzebę noszenia pęku kluczy, a dodatkowo obsługują nawet do 350 użytkowników jednocześnie.

Zapraszamy do kontaktu jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości: info@aquilasec.pl oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego: Zamki elektroniczne.